ISO22000

Міжнародний сертифікат якості ISO22000, свідчить про те, що продукція відповідає вимогам Євросоюзу.

ЕКО-ДОБАВКИ

Будь-який натуральний продукт, чи то яблуко або ж морська капуста, містить в своєму складі тисячі хімічних елементів. Результатом їх взаємодії є властиві цьому продукту смак, аромат і текстура. Якщо ці елементи виділити з продукту, то більшість з них стане звичайними хімічними добавками з такими жахливими для споживачів кодами «Е».

«Немає шкідливих речовин, є шкідливі концентрації», – говорить народна мудрість. Ступінь цієї шкідливості завжди оцінюють фахівці з комісії Кодексу Аліментаріус. Тому наявність тієї чи іншої добавки в продукті – ще не свідчення її шкідливості. Але іноді хочеться, щоб їх було менше.

З цією метою компанія «Трумікс-Україна» розробила лінійку смакоароматичних сумішей, до складу яких не входять барвники, підсилювачі смаку та ароматизатори. В їх основі натуральні харчові продукти: прянощі, їх екстракти, овочеві і сирні порошки. З їх допомогою виробники продуктів зможуть запропонувати вимогливому клієнтові смаки і аромати, які чудово зарекомендували себе на ринку: аджика, сир, гриби, італійські і прованські трави, сметана із зеленню, томат з базиліком, часник, кетчуп, перець чилі, томат.